OFERTA

Projektowanie

Wykonanie kompletu projektów - technologia kuchni, projekty branżowe (elektryczny, wod-kan, HVAC), projekt architektoniczny i aranżacji wnętrz.

Wybudowanie lokalu

W całości lub we fragmentach, zgodnie z oczekiwaniami Klienta (zarządzanie projektem z udziałem naszych bądź wskazanych przez inwestora ekip).

Dostawa i montaż

Dostawa i montaż wyposażenia gastronomicznego oraz mebli na salę restauracyjną w standardzie i zakresie cenowym zgodnym z oczekiwaniami Klienta.


"Szyte" na miarę

Projektujemy i wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym wszelkiego typu wyposażenie gastronomiczne "szyte na miarę" (np. szafy na wino, bary, bufety itp.).

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Oferujemy również okresowe przeglądy sprzętu.

Doradztwo

Doradztwo w zakresie komponowania menu i przeszkolenie personelu w zakresie obsługi urządzeń, przeprowadzane przez naszego szefa kuchni.

O NAS

Projektujemy i wyposażamy profesjonalne zaplecza gastronomiczne. Naszemu rozwojowi towarzyszy stała dbałość o jakość opracowań projektowych i dostarczanego wyposażenia

Więcej

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy sprawną i fachową obsługę ze strony naszych handlowców.

Kontakt

Adres: Gersona 9, 03-307 Warszawa

Telefon: +48 22 811 05 57


Magna Group

Copyright 2017, Magna Trade Sp. j.